O firmie

Pracownia Geodezyjna GEOIDA

Pracownia Geodezyjna GEOIDA jest nowoczesną, młodą, prężnie rozwijającą się firmą.

Nasi geodeci są wyspecjalizowani w pracach zarówno przy dużych projektach, jak również przy drobnych pracach takich jak mapy do celów projektowych, podziały działek

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami pomiarowymi. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz oprogramowania, co w połączeniu z bogatym doświadczeniem sprawia, że prace, które są nam zlecane, wykonywane są szybko i przy zachowaniu najwyższych dokładności. Obszar naszego działania to głównie powiat gnieźnieński. Jesteśmy jednak otwarci na ciekawe projekty na terenie całego kraju.

W trakcie wykonywania Twojego zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą, dzięki czemu masz świadomość postępu prac, a co za tym idzie możesz planować kolejne etapy inwestycji.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.

Dzięki indywidualnej wycenie każdego zlecenia możesz być pewien, że nie przepłacisz i że Twoje zlecenie zostanie wykonane rzetelnie oraz terminowo. Ze względu na dużą ilość czynników kształtujących ceny usług geodezyjnych m. in. : położenie obiektu, powierzchnię, ilość obiektów, stosujemy indywidualny system wyceny.

dev